Ambar Taşımacılığı Nedir?

Ambar Taşımacılığı Nedir?

Ambar Taşımacılığı

Ambar hizmeti çoğu zaman müşterilerin ucuz olması sebebi ile tercih ettikleri taşıma tercihidir. Ambar Taşıma Hizmeti; parça eşya taşıma ve yük üstü taşıma olarak ikiye ayrılmaktadır.

AMBAR Nakliyat Fabrikaların, Depoların ve Şahısların adet olarak yüklerini uygun fiyatlar ile istenile bölgeye taşıtmasını kapsayan hizmet ağıdır.

Ambar Taşıma Personeli

AMBAR’ın temeli ise Koli tarzında yükleri adet olarak taşımasıdır. Bir çok Nakliye firması koli tarzında yüklerinizi almamakla beraber çok yüksek fiyatlar vermektedir. Ambar firmaları ise yükleme adreslerine büyük araç yerine ufak araçlar göndererek dar yerlere ulaşmasını sağlamaktadır.

Koli yüklerinizi zarar görmemesi için Ambar Taşıma Personelini adresinize göndererek araç içerisinde uygun yerlere yerleştirmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda Nakliye ile farkları ise ;

AMBAR; diğer taşıma araçlarının uzunluk ve büyüklükten dolayı ulaşamadığı adreslere kendi doğal metotları ve özel taşıma araçlarıyla ulaşma hizmetidir. Bu sebeple artık pek çok büyük depolar ve fabrikalar Nakliye firması yerine Ambar şirketlerini daha çok tercih etmeye başlamıştır.

Ambar Kargo Fiyatları

Ambar kargo fiyatları gönderilecek ürünlerin kapasitesine göre değişiklik göstermektedir. Ürünlerinizi belirtilen adresten teslim alıp, sigortalı bir biçimde sevkiyatını gerçekleştiriyoruz. Sevkiyatlarımız günlük olarak İstanbul Gebze ve Ankara’dan gerçekleşmektedir. Bu illerden haftanın her günlü gönderim yapmaktayız. Bu konu hakkında bizimle iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.
20 yılı aşkın süredir ambar kargo nakliyat hizmeti veren firmamız, Ankara İstanbul ve Gebze bölgesinde lojistik alanında sizlerin en büyük yardımcısı olmuştur. Tüm gönderileriniz, uzman ekibimiz ve tam donanımlı nakliyat araçlarımız ile sağlanmaktadır.
Nakliyat işlerimizde önceliğimiz güven ve %100 müşteri memnuniyetidir.
İstanbul Ambar – Gebze Ambar – Ankara Ambar hizmetleri için bize ulaşabilirsiniz